ALEXANDRITE CANDELA PRO – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

ALEXANDRITE CANDELA PRO, lazer makinesi çeşididir. Bu sistem FDA tarafından onaylanmıştır ve kesinlikle diyebiliriz ki ALEXANDRITE CANDELA PRO lazer epilasyon için son teknolojidir. ALEXANDRITE CANDELA PRO cihazı ile en etkili şekilde kılları yok etmektedir. Ciltte oluşan kızarıklıkları en aza indirmektedir. Vücuttaki tüyler herkesin en büyük problemlerinden birisidir. Lazer ALEXANDRITE CANDELA PRO lazer ile İzmir merkezimizde tüy problemlerinden kurtulacaksınız. Geliştirilmiş bu makine epilasyon sonrası teni pürüzsüz göstermektedir. ALEXANDRITE CANDELA PRO marka cihazımız sizlerin hizmetindedir.

ağrısız acısız epilasyon

Nd-yag epilasyon aletinin özellikleri ise: FDA onaylı Nd YaQ lazer , 1069 nm dalga boyundaki lazer ışığını derinin alt katmanlarına ulaştırır. ND- yag cihazıyla koyu ten rengindeki kişilerde bile güvenle kullanılabilir. Güvenli bir yöntemdir. Nd yag lazer epilasyon merkezleri üzerinde araştırma yaparken, lütfen cihazın durumuna ve her zaman olduğu gibi hijyene dikkat ediniz. Bununla birlikte merkezimize gelen Nd yag lazer epilasyon şikayetleri bulunmamaktadır. Sizlere güvenle belirtebiliriz ki, aynı merkezde uzun yıllardır tüm sorunlara çözüm getirebiliyoruz.
ALEXANDRITE CANDELA PRO – Likya Estetik olarak 16 senelik tecrübelerimizle güvenilir ellerde olduğunuzu bir kere daha berlirtip, Likya Estetik aynı zamanda Estetik Cerrahi merkezi olup her tür operasyonu başarı ile gerçekleştirdiğini bildirmek isteriz.  ALEXANDRITE CANDELA PRO marka epilasyon cihazı ile 8 seansta özgürlüğünüze kazanabilirsiniz. Şu anda özel bir kampanya uyguluyoruz, Lütfen randevu almak için bizimle temasa geçin.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...