Acısız Lazer Epilasyon – Likya – Saç Ekim, Saç Ekim Merkezi, İzmir Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, İzmir Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon İzmir, Kavitasyon, Zayıflama, Estetik Poliklinik, Estetik Cerrahi
0232 465 12 55 / 0532 676 97 07

Acısız Lazer Epilasyon

Acısız Lazer Epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı olarak yok edilmesidir. Acısız Lazer Epilasyon, Medikal bir işlem olan ve 1960 yılından itibaren üzerinde çalışmalar süren lazer, 1990 lı yıllarda gelişen teknolojisi ile birlikte güvenli bir biçimde kullanılmaya başlamıştır. Kıllarda kalıcı olarak azalma sağlayan lazer epilasyon ayrıca insan sağlığına zarar vermediği FDA (amerikan gıda ve ilaç dairesi) tarafından kanıtlanmıştır.  Acısız Lazer Epilasyon işlemlerinde en gelişmiş cihazlardan olan Alexandrite ve ND Yag kullanmaktayız.

acısız lazer epilasyon

Acısız Lazer Epilasyon’un Faydaları Nelerdir?

  • Lazer epilasyon geniş alanlarına iğne ile epilasyon, ağda, sir ağda ve cihazlı epilasyondan çok daha kolay , ağrısız ve acısız şekilde yapılır.
  • Acısız Lazer Epilasyon çok daha kısa sürede , olumlu ve güven içeren bir sonuç alırsınız.
  • Acısız Lazer Epilasyon tüm vücuda uygulanabilir. Yardımcı aletler ve kimyasallarla (Jilet ile tıraş etme, ağda kullanma, tüy dökücü kremler) tüylerin ortadan kalkmasını sağlasa da buradaki esas kıl kökünü ortadan kaldırmaktır. Kıl kökü ortadan kaldırılmadığı sürece 4 hafta içinde tüy yeniden çıkacaktır. Lazer epilasyon direkt kıl köküne yönelik olduğundan tüyler çok daha geç ve ince çıkacaktır. Tedavi süreci tam olarak bittiğinde ise sonuçları kalıcı olur.
    Cihazımız tüm müşterilerimize tanıtmak amacıyla özel bir kampanya uyguladık, şu anda 1499. -TL (yarım bacak, özel bölge ve koltuk altı) olan bu kampanya ile 8 seansta özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz.Uzmanlarımız tarafından daha detaylı bilgilendirilmek adına dilerseniz bizi arayabilir yada telefon numaranızı gönderirseniz bizde sizi arayabiliriz.

ÜCRETSİZ SAÇ MUAYENESİ VE ANALİZİ

LİKYA uzman ve doktorları tarafından kişinin saç yapısı, saç rengi, saç kılının kalınlığı hesaplanarak; ekim yapılacak bölgenin büyüklüğü, donör sahadan çıkartılabilecek greft sayısı ve yapılacak ekimin sıklığı değerlendirilir...